неделя, 18 юни 2023
Отбори от шест русенски компании и организации се включиха в тазгодишното издание на Работническия турнир по мини футбол на игрищата в Спортен комплекс "Локомотив".
Спортуващите бяха приветствани от зам.-кмета Магдалина Илиева, която им пожела спорна игра.
След напрегнати двубои първо място заеха мъжете от „Холеман“, които спечелиха с 6:5 при дузпи срещу „ВиК – Русе“. За третото място се съревноваваха футболистите на „Бадер“ и „Ирим“, като последните успяха да надделеят с 3:2 и да грабнат третото място в турнира.
Събитието се осъществи с подкрепата на Община Русе и е организирано от Българската работническа федерация "Спорт и здраве" и РК "Спорт и здраве – Русе", чиято основа цел е провеждането на инициативи за развитие и утвърждаване на работническия спорт в Община Русе.
Последни Новини
„Водни битки – Лято 2026" превзеха крайбрежието на Русе
събота, 27 юни 2026
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
петък, 26 юни 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 26 юни 2026
Изложба под открито небе и концерт очакват русенци на 28 юни на кея
четвъртък, 25 юни 2026
Общинското училище за родители събира експерти и семейства в Русе на 30…
четвъртък, 25 юни 2026