Билетите за несъстоялите се концерти от „Мартенски музикални дни“ могат да бъдат върнати на каса „Опера“ или презаверени за следващите фестивални вечери до 28 март

понеделник, 18 март 2024

Закупилите билети за концертите на 15 и 16 март от програмата на 63. Мф „Мартенски музикални дни“ ще могат да ги върнат или презаверят за друга фестивална вечер на каса Опера до 28 март.  Работното време е от 10 до 13 ч. и от 15 до 18 ч., като презаверяване няма да бъде възможно единствено за балета „Калиопа“ и за заключителния концерт на 31 март, тъй като продукциите са на Държавна опера Русе.

Сумите за билетите, закупени посредством партньорската мрежа на Eventim.bg, се възстановяват от конкретния обект, от който са закупени. В случай, че билетите са закупени от едноименния сайт, се предоставят следните 3 възможности:

• при закупени билети с кредитна карта – същите трябва да се изпратят до централен офис на Ивентим БГ – София, ул. "6-ти септември" №58 и до 7 работни дни сумата ще бъде възстановена по кредитната карта, с която са закупени;
  • билети, закупени с опция print@home и eticket, се връщат по имейл до info@eventim.bg;
  • при закупени билети с наложен платеж или по банков път – клиентите трябва да върнат билетите си по пощата на адрес – София, ул. "6-ти септември" №58 с приложена банкова сметка, по която да бъде възстановена сумата, заедно с името на титуляр на сметката и телефон за връзка.