сряда, 11 ноември 2015
Благотворителен концерт ще се проведе на 14 ноември, от 18 часа, в „Канев център“ на Русенския университет „Ангел Кънчев“, съобщиха организаторите. Инициативата набира средства за 40-годишния Иванко Тодоров. Той е баща на едно от талантливите деца на България – Гери Тодорова, изявила се в „Шоуто на Слави“. 10 000 лева е необходимо да бъдат събрани до 23 ноември, когато Иванко пътува за химиотерапия в Турция, за да се лекува от рак на белия дроб.
В благотворителната кауза участие ще вземат Тереза, Крисия, Симона, Гери, Милица, Дивна, г-н Андреев, балет „Мираж“, както и дует „Мания“. В концерта ще се включи и ФТТ „Найден Киров“ с ръководител Богдан Донев, а водещ ще е Борис Атанасов.
Покани за събитието се предлагат в билетния център на ул. „Симеон Велики“ 6, както и на самия 14-и ноември пред „Канев център“ на цена 5, 7 и 10 лева. Всички, които желаят да подпомогнат Иванко Тодоров могат да го направят и чрез sms с текст dms Samaritansна номер 17 777.
Вече е асфалтирана велоалеята по бул. „Цар Фердинанд“
вторник, 10 ноември 2015
Кметът Пламен Стоилов откри обновената част на Централния общински пазар
сряда, 11 ноември 2015
Последни Новини
Жълт код за община Русе на 5 август заради високи температури
вторник, 04 август 2026
Русе затвърждава ролята си на стратегически център в Националната система…
вторник, 04 август 2026
Кметът Пенчо Милков посрещна в Русе вицепремиера Александър Пулев, обсъдено…
вторник, 04 август 2026
Държавни титли и силно отборно представяне за СК „Джамбо-2006“
вторник, 04 август 2026
С военни ритуали и концерт Русе отбеляза 147-ата годишнина на Военноморските…
понеделник, 03 август 2026
Косенето на тревните площи продължава и през тази седмица
понеделник, 03 август 2026
Две знамена на Община Русе вече носят печатите на български антарктически…
понеделник, 03 август 2026
Националната фотографска изложба „Поправи Земята“ представя екологични…
понеделник, 03 август 2026