Десетки деца построиха палатков лагер в Мото клуб

понеделник, 24 юни 2019

На 22 и 23 юни над 50 деца и младежи от Русе  преживяха малка част от живота на един мото клуб. Заедно с рокерите те построиха палатков лагер, приготвиха храна  и взеха участие в много интерактивни игри, рисуване, забавляваха се в организирания мини-концерт и парти с DJ, и много други дейности, като накрая всички получиха подаръци.

Децата и младежите практически приложиха придобитите знания по безопасност на движението и усвоените умения по поддръжка на двуколесно превозно средство (велосипед, мотоциклет). Всички правоспособни младежи взеха участие в групово каране на мотоциклет и съпровождане на петия Парад на ретро автомобили и мотоциклети в Русе организиран от авто-мото клуб " Русчукъ" и Фондация „Русе – град на свободния дух“. Мероприятието беше организирано по проект „Живей свободно-карай свободно“ на Мото клуб Lowlanders МС Русе, който се реализира по програма "Знание и растеж", осъществявана от Фондация "Русе - град на свободния дух", с подкрепата на Фондация "Еконт".