Днес и утре електрозахранването в Червена вода, Николово и Русе ще бъде спряно на места. Очакват се смущение в село Басарбово.

понеделник, 15 февруари 2021

Понеделник, 15.02.2021 г.:

В периода 01.02.2021 - 01.03.2021 от 08:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Николово: Клиенти, захранени от ТП 6, кл. А, улиците: "Христо Ботев", "Захари Стоянов", "Родопи", Кметство с. Николово, "А 1". Прекъсванията ще бъдат в делничните дни за посочения период.

В периода 15.02.2021 - 17.02.2021 от 09:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Червена вода: ТП 10, кл. А, ул. "П. Д. Петков", ул. “Драган Цанков“, ул. “Вихрен“, ул. “Върбан Йорданов“, ул. “Чавдар Войвода“, ул. “Неофит Рилски“.

Вторник, 16.02.2021 г.:

На 16.02.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: гр. Русе: Клиенти, захранени от следните съоръжения: МТП "Чародейка", ТП "Светлина", МТП "Електра 1", ТП "Болгар", МТП "Надежда", МТП "Светло бъдеще", ТП "П/ст Извор дере", МТП "Морава", ТП "Люпилня", ТП "Мирекс", ТП "Гранит", ТП "Асфалтова база - Средна кула", МТП "Багряна", ТП "Трите гълъба".

На 16.02.2021 от 09:00 ч. до 14:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: с. Басарбово, с. Красен, с. Божичен, с. Иваново.

Електроразпределение Север АД се извинява на своите клиенти за възникналото неудобство и се надява на разбиране.

Допълнителна информация можете да получите на тел: 0700 1 61 61