До 15 април гражданите могат да подават предложения за развитието на Община Русе

вторник, 06 април 2021

На 15 април изтича срокът за попълване на анкетите, с които местната управа събира идеи и мнения на гражданите и бизнеса, които да бъдат отразени в Плана за развитие на Община Русе за периода 2021-2027 година.

От 17 март досега анкетата за граждани е била попълнена от 336 русенци, а тази за бизнеса - от 24 представители на различни браншове. Най-малка е била активността при подаването на цялостни проектни предложения - включили са се едва четирима граждани.

Община Русе благодари на всички, заявили своя глас до момента, и апелира за повече активност.

Целта е възможно най-много русенци да споделят своите нужди и проектни идеи, за да станат те част от документа, който стратегически ще очертае развитието на обществото и населените места в общината през следващите 7 години.