До 19 юли членовете в СИК трябва да предоставят удостоверение за банкова сметка

сряда, 14 юли 2021

Община Русе уведомява председателите, заместник- председателите, секретарите и членовете, участвали в Секционните избирателни комисии на изборите за народни представители на 11.07.2021 г., които не са представили удостоверения за банковите си сметки, че могат да ги представят в сградата на Община Русе - при охраната на входа от страната на ул.“Петър Берон“  в срок до  19 юли 2021 г. (понеделник) включително.

От местното ръководство уведомяват, че ще бъдат обработвани само представени копия на  удостоверения от банка за банковите сметки и няма да се приемат такива, написани на ръка.

За реда и графика за изплащане на възнагражденията в брой на непредставилите удостоверения за банкови сметки гражданите ще бъдат уведомени допълнително с график, който ще бъде публикуван на сайта на общината, в местната преса, както и със съобщения на входовете на сградата на Община Русе с адрес пл. „Свобода“ № 6.