Пропускане до съдържанието на страницата

„Дунав“ Русе с втора победа над „Виктория Волей“

понеделник, 06 ноември 2017

На 04.11.2017 г. се проведе вторият домакински мач на „Дунав“ Русе от Шампионата на висшата лига. Гост на мача беше пловдивския „Виктория Волей“.

„Дунав“ вече надигра пловдивчани по време на приятелски турнир в началото на месец октомври, а през уикенда затвърди категоричното си надмощие с резултат от 3:0 гейма (25:12, 25:18, 25:20). От „Дунав“ участие взеха почти всички играчи от състава.

Следващия мач за русенци е срещу „ДЕЯ Спорт“ на 11.11.2017 г. в Бургас. В момента двата отбора имат равен брой точки и са на челна позиция в ранглистата в Шампионата, а в началото на октомври „Дунав“ надделя над „ДЕЯ Спорт“ по време на приятелски турнир в Пловдив. Тогава резултата беше 3:1 гейма за русенци.

Шампионата на висшата лига е изключително успешен за отборът на „Дунав“, който няма загубен гейм.