Дядо Коледа пристигна в детска ясла № 12

сряда, 17 декември 2014

С песни , танци и много настроение малчуганите от Детска ясла № 12 посрещнаха днес Дядо Коледа. Белите снежинки и малките джуджета бяха подготвили специална програма, с която да покажат на добрия старец, колко много са слушали през годината и  как всяко едно от тях заслужава да получи желания подарък. Танц на снежинките, хорце на джуджетата, песен за звънчетата- това беше само част от празничната програма, която най-малките русенчета изнесоха пред специалните гости- директора  на Дирекция “Здравни и социални дейности“ г-жа  Мариела Личева, целия екип на общински отдел “Здравеопазване“, директора  на Млечна кухня  Севдалина Баберкова и др.Всички присъстващи  се потопиха в празничното настроение и си припомниха магията на коледния празник и очакването на подаръците. Г-жа Мариела Личева поздрави както децата, така и персонала на детското заведение с настъпващите  Коледа и  Нова година.

Детска ясла № 12 е една от десетте  на територията на община Русе, в която се отглеждат и възпитават деца до 3- годишна възраст. Макар за краткото време, което имаха, от началото на учебната година досега и много малката възраст на участниците, всички успяха да докажат ,че за доброто тържество и весело  настроение възрастта няма значение.