Елза, Анна, Олаф и Мистър Фикси забавляваха децата на Ледения фестивал

събота, 04 февруари 2017

Днес, на открита сцена на площад „Свобода“ пред хотел „Дунав плаза“, героите от „Замръзналото кралство“ и магьосника Мистър Фикси забавляваха децата повече от час. Инициативата бе част от международния фестивал на ледени скулптури „Русе-Айс Фест“. Децата танцуваха, пяха и се снимаха заедно с Елза, Анна и Олаф.

Всички присъстващи имаха възможност да посетят ледената експозиция, която е с вход свободен. Мистър Фикси направи истинско магично шоу с животни, а децата аплодираха неговите разнообразни трикове. Образите на приказните герои бяха пресъздадени от аниматорна група „Веселяците“.

Следващата седмица, на 11 февруари, отново от 12 часа на същото място малки големи ще могат да срещнат отново любимите си приказни герои – Елза, Анна и Олаф.