Евъргрийн пиеси и джаз на сцената на Доходно здание

понеделник, 15 декември 2014

На 16 декември 2014 г. в Доходно здание, зала „Европа”, от 18.30 ч. ценителите на музиката ще имат възможност да се насладят на една вечер с актьорите от вокална група A#CAPELLA и тяхната интерпретация на прочути евъргрийн пиеси и джаз стандарти.

Формацията събира актьори, водени от любовта им към музиката. В нея участват: Елена Атанасова (сопран), Надежда Панайотова (сопран), Милена Аврамова (алт), Теменуга Первазова (алт), Борислав Веженов (тенор) - познат на русенската публика с изявите си на сцената на ДТ „Сава Огнянов”, Константин Икономов (тенор) и Мартин Каров (бас-баритон), а техен художествен ръководител е Евгени Господинов.

Концертът на група A#CAPELLAе част от Коледно-новогодишния фестивал Русе’2014, организиран от Община Русе и е с вход свободен.