Главният архитект на Община Русе арх. Живка Бучуковска присъства на откриването на Хипермаркет ЕДЕА

събота, 12 май 2018

Днес, в МОЛ Русе беше открит първият от верига хранителни магазини на българската марка, собственост на компанията ЕДЕА Ритейл АД. Новооткритият магазин разкрива 120 нови работни места за града. Марката е плод на дългогодишни проучвания и залага на голям избор от видове стоки за всички клиенти, с различен ценови диапазон.

Официалното прерязване на лентата се състоя в 15:30 ч. и на него присъстваха г-жа Даниела Асенова, маркетинг мениджър на ЕДЕА АД, арх. Живка Бучуковска – главен архитект на Община Русе, представители на ръководството на ЕДЕА АД, представители на МОЛ – Русе, русенци и гости на града. Арх. Бучуковска връчи поздравителен адрес от името на кмета на Община Русе г-н Пламен Стоилов.

По-късно днес, тържественото откриване продължи с концерт, от 18:00ч., пред МОЛ Русе. В него участват Орлин Горанов, Мариана Попова, Фолклорен ансамбъл „Русчуклийче“ и сестрите Пресияна и Мирела Димитрови – русенските финалистки в конкурса „България търси талант“.