Група “Епизод” подари юбилейния си албум на кмета Пламен Стоилов

петък, 05 декември 2014

Група „Епизод“ и малката Виктория Миланова, която отскоро пее с музикантите, гостуваха днес на кмета Пламен Стоилов. Русенският градоначалник познава творчеството на бандата, с което тя изпраща послания към младите хора. Идеалите, които възпяват в песните си, са важни за подрастващите и показват как българите са се запазили през вековете. Рокаджиите подариха на г-н Стоилов DVD с юбилейния концерт на бандата.

Поводът за гостуването на групата в Русе е предстоящо участие тази вечер. „Епизод“ и малката Вики ще зарадват феновете си с концерт в Бар „WALLstreed“, който ще започне от 18 ч.

От проведената среща стана ясно, че групата подготвя нов албум с участието на 9-годишната русенка Виктория, който се очаква да излезе през пролетта. Малката изпълнителка вече е записала три песни и още две са в процес на подготовка. Симеон Христов,китаристът на рок групата,  сподели, че това е нещо ново за страната и те са първите, които са се осмелили да запишат детски рок албум.

Последни Новини

виж всички новини >