Изтича крайният срок за внасяне на предложения за „Студент на годината“ 2022

сряда, 16 ноември 2022

Община Русе напомня, че крайният срок за внасяне на предложенията за награда „Студент на годината“ 2022 е 20 ноември 2022 г. (неделя), като номинациите ще се приемат в деловодството на Община Русе до 21.11.2022 г. – понеделник (включително).

Наградата „Студент на годината“ представлява ежегодна стипендия и се присъжда в навечерието на 8 декември.

С нея се удостояват до трима студенти, обучаващи се в български висши учебни заведения - редовна форма, жители на община Русе, за отличен успех, трайни интереси и постижения в научно-изследователската дейност.

Предложения за наградите се внасят от  ректорите на съответните висши учебни заведения и трябва да съдържат творческа автобиография на кандидата, както и изчерпателна мотивировка и аргументация за постиженията на съответния претендент.