Кметът на Община Русе Пламен Стоилов поздрави митрополит Наум за рождения му ден

четвъртък, 20 октомври 2016

Кметът на Община Русе Пламен Стоилов, зам.-кметът инж. Димитър Наков, главният архитект - арх. Живка Бучуковска поздравиха негово Високопреосвещенство русенския Митрополит Наум по повод отбелязването на рождения му ден. Г-н Стоилов връчи поздравителен адрес и картина с изглед от избраната за емблематична сграда на годината – Доходно здание. Приемът беше в чест на празника на свети Йоан Рилски Чудотворец, който съвпада с рождения ден на Митрополит Наум.

Сред присъстващите бяха кандидат-президентската двойка на ГЕРБ Цецка Цачева и вицеадмирал Пламен Манушев, заместник-председателят на Изпълнителната комисия на ПП ГЕРБ Цветан Цветанов, евродепутатът от ГЕРБ/ЕНП Мария Габриел, народните представители от ПП ГЕРБ Пламен Нунев, Светлана Ангелова и Свилен Иванов, областният управител на Област Русе Стефко Бурджиев, председателят на ОбС-Русе проф. Христо Белоев, генералният консул на Русия в Русе Татяна Грушко и други представители на обществения и политически живот.