Кметът на Община Русе представя отчета за първата година от управлението си на живо

четвъртък, 12 ноември 2020

Отчетът за първата година от управлението на кмета Пенчо Милков и неговия екип през мандат 2019 – 2023 година ще бъде представен в петък, 13.11.2020 г., от 18:00 часа в зала Европа в Доходното здание.

Поради епидемичната обстановка и риска от събиране на голяма група хора на едно място презентацията му ще бъде излъчена онлайн на живо, като кметът и неговите заместници ще бъдат на разположение за въпроси от граждани в реално време. Събитието е под наслов „Една година в един час!“.

Ето и част от думите на Пенчо Милков към русенци:

„Имам категорична визия как да изглежда общината до края на мандата ми и действам по нея. С високото темпо на работа и мотивация на общинската администрация, заедно с Общинския съвет и в най-голяма степен с доверието и подкрепата на всеки един от вас!

Големите инфраструктурни проекти трябва да бъдат завършени, въпросът с въздуха - драстично решен, общината да е публична и всеки от вас да може да разбира какво работи Общинският съвет и докъде му е стигнала преписката, дори само от телефона си.“

Целият отчет може да бъде прегледан на страницата на Община Русе.