понеделник, 19 септември 2016
Кметът Пламен Стоилов провери на място изпълнението на новото осветление по бул. „България“. Вече 71 нови LED лампи осветят булеварда. Рехабилитацията е извършена по западната част на бул. „България“, в участъка от Дунав мост до КАТ. Освен модерните осветителни тела, е положен и изцяло нов кабел. Поставени са и нови улични стълбовеи са възстановени стари.
„И през този мандат продължаваме да изпълняваме поетите пред русенци ангажименти“, заяви кметът Пламен Стоилов по повод възстановяването на осветлението по бул. „България“, след повече от 15 години.
Цялостното изграждане на новото осветление е на стойност 254 000 лева и е финансирано от Община Русе.
Стотици русенчета твориха в ателиетата на фестивала „Всемир на таланти…
понеделник, 19 септември 2016
Спортен маратон за ученици и родители в ОУ „Васил Априлов“
понеделник, 19 септември 2016
Последни Новини
С „Парад на Дунав“ Русе и Гюргево демонстрираха потенциала на реката за…
събота, 27 юни 2026
„Водни битки – Лято 2026" превзеха крайбрежието на Русе
събота, 27 юни 2026
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
петък, 26 юни 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 26 юни 2026
Изложба под открито небе и концерт очакват русенци на 28 юни на кея
четвъртък, 25 юни 2026