събота, 22 април 2017
Кметът Пламен Стоилов откри днес 15-ти Национален турнир по спортни танци за Купа „Русе“.
Организатор на събитието, което се провежда в Канев център, е Клуб по спортни танци "Фламинго 98". Домакини на турнира са Община Русе, Българска федерация по спортни танци и КСТ "Фламинго 98".
В петте части на състезанието, участват общо 200 двойки в 5 кръга от Държавния спортен календар и над 100 участници -изгряващи звезди.
Откриването на турнира уважиха още Пламен Нунев – народен представител от ПП ГЕРБ, зам.-кметът Даниела Шилкова, директорът на дирекция „Здравни и социални дейности“ в Община Русе Мариела Личева, известната бивша лекоатлетка Анелия Нунева, председателят на Българската федерация по спортни танци Иван Деспотов и други.
Кметът Пламен Стоилов даде старт на турнира с думите: „Русе и русенци обичат този красив спорт и се радвам, че състезанията стават все повече. Пожелавам на участниците да се забавляват и да дадат най-доброто от себе си. За мен е чест да обявя турнира по спортни танци за Купа „Русе“ за открит“, заяви кметът и връчи поздравителен адрес на ръководителя на клуба Цветомир Панчев.
Народният представител Пламен Нунев отличи Цветомир Панчев с плакет за принос към спорта в нашия град.
Кметът Пламен Стоилов откри шестото издание на турнира по вдигане на тежести…
събота, 22 април 2017
Десетки кънкьори от цялата страна превзеха Русе
събота, 22 април 2017
Последни Новини
Кметът Пенчо Милков: „Необходима е спешна намеса от страна на държавата,…
четвъртък, 16 април 2026
Празникът на торта „Гараш“ в два дни, "Queen Sensation" забиват на площада
четвъртък, 16 април 2026
Започва безплатно събиране на едрогабаритни отпадъци
четвъртък, 16 април 2026
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
четвъртък, 16 април 2026
Русе ще отбележи 150 г. от Априлското въстание с възстановка на паметните…
четвъртък, 16 април 2026
Ара Маликян отлага своя концерт в Русе за 10 октомври
четвъртък, 16 април 2026
ДГ „Иглика“ в Русе ще бъде обновена по интегриран проект за устойчиво…
четвъртък, 16 април 2026
Зам.-кметът Енчо Енчев: Културата и образованието са основа за устойчивото…
четвъртък, 16 април 2026