Кметът Пламен Стоилов получи благодарествено писмо и плакет от Българската федерация по тенис

четвъртък, 20 юли 2017

Днес треньорът на СК „Приста 2011 г.“ – гр. Русе Стефан Митев връчи благодарствено писмо и плакет на кмета Пламен Стоилов от името на Българска Федерация по Тенис.

В обръщението към г-н Стоилов, Федерацията изказва благодарности за помощта, която оказва Община Русе за развитието на тениса в България и в частност град Русе. Писмото се отнася и до заместник-кмета по хуманитарни дейности Иван Григоров и директора на ОП „Спортни имоти“ Веселин Богданов, ангажирали се лично с организирането на официалното откриване на Републиканско отборно първенство по тенис на корт, както и с оказаното съдействие на участниците на първенството в зала „Дунав“, в което се включиха 160 деца, 31 отбора и 40 треньора.

„За мен спорта, особено сред подрастващите, е от изключителна важност и винаги ще имате подкрепата ми“, заяви г-н Стоилов.

Последни Новини

виж всички новини >