Кметът Пламен Стоилов поздрави д-р Красимир Миланов по повод откриването на нов високоспециализиран център

петък, 13 октомври 2017

Днес кметът на Община Русе Пламен Стоилов присъства на откриването на нов високоспециализиран и сертифициран по имплантология и орална хирургия Център „Д-р Миланов“. Събитието уважиха още председателят на ОбС – Русе чл.-кор. проф.д.т.н Христо Белоев, колеги и приятели.

Г-н Стоилов поздрави д-р Красимир Миланов за проявяваните през годините професионализъм и инициативност в посока предлагане на по-качествени услуги и процедури в сферата на денталната медицина. Той му подари картина и заяви, че е горд в град Русе да има такъв център с екип от специалисти на високо ниво.

В център „Д-р Миланов“ се извършва диагностика и лечение на патологията в лицево-челюстната област и е утвърден за база по имплантология и оперативни намеси. Разполага с нова апаратура и модерен скенер, апарат за ултразвукова хирургия и за безконтактна стоматология; кабинет по физиотерапия и операционна, съобразена с всички европейски изисквания.