Кметът Пламен Стоилов поздрави шампионките и ръководството на Боксов клуб "Русе"

вторник, 26 юни 2018

Днес кметът на Община Русе г-н Пламен Стоилов се срещна лично и награди с парична премия шампионките от Боксов клуб „Русе“ и треньора им г-н Павел Сяров. На срещата присъства и изпълнителният директор на клуба г-н Илия Сяров.

Девойките спечелиха пълен комплект медали – Стойка Петрова - златен, Севда Асенова - сребърен и Габриела Димитрова - бронзов на Европейското първенство по бокс за жени, което се проведе в зала „Асикс Арена“ в София по-рано този месец. Г-н Стоилов заяви: „Гордея се с Вас и постиженията ви, които прославят Русе и България. Вие доказвате, че с работа, постоянство и търпение успешно постигате целите си“. Той добави още, че в лицето на изпълнителния директор Илия Сяров, клубът се развива успешно, като високо оцени факта, че умело се насърчава спорта и сред децата.