Кметът Пламен Стоилов връчи златна значка "Русе" на Росен Даскалов

сряда, 29 ноември 2017

Днес, кметът на Община Русе Пламен Стоилов удостои Росен Даскалов със златна значка „Русе“ за високи постижения и заслуги в областта на конструирането на състезателни автомобили и по повод спечелената купа в отборното европейско класиране.

„Благодаря от името на всички русенци за това, че прославяте нашия град и правите много за развитието на Русе. С активната дейност и новаторство в различни сфери и отличните мениджърски умения, които притежавате, олицетворявате мечтите, амбициите и постиженията на младите хора“, заяви г-н Стоилов.

Г-н Даскалов благодари за оказаното внимание и представи спечелената купа за третото място в Европа в отборното класиране, която му беше връчена на годишните награди на сериите GT4 в Париж.