Конкурс за и избор на експерт „ЛОГИСТИКА И ИНФОРМАЦИЯ“ в Областен информационен център – гр.Русе

петък, 15 януари 2016

ОБЩИНА РУСЕ

ОБЯВЯВА КОНКУРС

За избор на експерт „ЛОГИСТИКА И ИНФОРМАЦИЯ“ в Областен информационен център (ОИЦ) – гр.Русе, при следните условия:

Минимални изисквания за заемане на длъжността:

- Образователна степен – висше образование, ОКС „бакалавър“;

- Професионален опит -минимум 1 година опит в разработването, изпълнението, мониторинга и контрола и/или реализацията на поне един проект с донорско финансиране от предприсъединителни и/или СКФ Европейските структурни и инвестиционни фондове и/или по други програми,и опит в организирането и провеждането на информационни събития, логистично осигуряване на мероприятия и/или работа, свързана с протоколни прояви.

- Опит в организиране и провеждане на информационни събития, логистично осигуряване;

Допълнителна квалификация:

- Компютърна грамотност -MS Office, Internet, други софтуерни продукти;

- Владеене на най-малко един работен език на Европейския съюз (английски език, френски език и/или немски език) (доказва се с диплома или сертификат за владеене на определено ниво); ползването на друг от официалните езици на ЕС на работно ниво е предимство;

Основни задължения:

- Извършва информационни и експертни дейности в сътрудничество с останалите членове на екипа на ОИЦ;

- Предоставя необходимата основна и специфична информация за програмите, съ-финансирани от ЕСИФ, предоставяна по телефона, електронна поща и/или на място в ОИЦ;

- Събира, обобщава и предоставя информация за добри практики;

Специфични задължения:

- Логистично и административно подсигурява предоставянето на информационни, комуникационни и експертни дейности от ОИЦ в сътрудничество с останалите членове на екипа;

- Осигурява логистика при организиране на събития за популяризиране на Кохезионната политика и на оперативните програми на територията на областта.

Провеждане на конкурса:

1. Всеки кандидат подава документи лично или чрез пълномощник.

2. Конкурсна комисия преценява дали са представени изискуемите документи и дали те удостоверяват изпълнението на минималните изисквания за заемане на длъжността. До участие в конкурса се допускат само лица, представили всички необходими документи.

3. Конкурсът ще се проведе на три етапа - по документи, писмен тест и интервю.

4. Необходими документи:

- професионална автобиография на български, в Europass формат;

- копия от документи за придобитата образователно-квалификационна степен;

- копия от документи, удостоверяващи продължителност на професионалния опит (трудова/служебна/осигурителна книжка);

- други документи, свързани с изискванията за заемането на длъжността

Вид на договора: Трудов – 8 часа работен ден

Срок на договора: до 31.12.2018 г.

Основна заплата: 1200 лв.

Място на подаване на документите: Информационен център на Община Русе, пл. Свобода № 6

Срок за подаване на документи: 15.02.2016 г., включително.

Списък на допуснатите до следващия етап ще бъдат публикувани на информационното табло в сградата на Община Русе, електронната страница на бенефициента, както и на Единния портал: www.eufunds.bg.