Креативен център Русе предвижда редица обучения през 2023 г.

вторник, 10 януари 2023

Първата за  годината Съботна академия по дигитално рисуване за деца и младежи се проведе на 7 януари като част от планираните за 2023 г. обучения и занятия на Креативен център Русе. Поради големия интерес към този вид рисуване занятията се организират на две групи: от 10:00 до 12:00 и от 15:00 до 17:00 ч.

Креативният център предвижда да се провеждат часове и в неделя, за да може да бъдат удовлетворени желанията на всички кандидати. Базата разполага с професионална техника, като с течение на времето ще бъдат предлагани възможности за още дигитални и VR обучения.

Курсовете се провеждат всяка събота и са с предварително записване. Поради ограничените на този етап места, Центърът призовава всички родители на деца, които проявяват интерес, да се свържат за записване на тел. 0897 62 66 69.