понеделник, 12 декември 2022
Най-новото попълнение във Вокално студио за поп и джаз "Икономов" - Кристиян Илков, се завърна с награди от фестивала "VINO MOS CRACIUN DEGRABA" ("Дядо Коледа ще дойде скоро"). Възпитаникът на Вили Икономов взе участие в поредното издание на фестивала, провел се на 10 декември (събота) в красивата столица на Румъния, Букурещ. За кратко време Кристиян успя да се справи с нов репертоар, специално подбран за фестивала, като едната песен бе на румънски език.
Ученикът изпя песни в стиловете "Румънски поп" и "Интернационал поп", като и при двете направления той завоюва първо място. Това му отрежда привилегията да получи специален приз - Наградата на директора на фестивала, Виорела Филип.
За Кристиян Илков и другите таланти от Вокално студио за поп и джаз "Икономов"-Русе при Общински младежки дом- Русе следват участия в коледни концерти и подготовка за следващи конкурсни изяви.
Приключиха Общинските първенства по волейбол и баскетбол за 11 и 12 клас
понеделник, 12 декември 2022
Вокална школа „Приста“ представи концерт „Коледа заедно“
понеделник, 12 декември 2022
Последни Новини
Спектакълът „Асамблея на красотата и модата“ превърна сцената на Доходното…
събота, 24 януари 2026
Басарбово почете Бабинден с ритуали, фолклор и признателност към родилната…
събота, 24 януари 2026
Двама европейски шампиони сред участниците в 38-ото издание на международния…
събота, 24 януари 2026
Електронните плащания към „Местни данъци и такси“ ще бъдат преустановени…
петък, 23 януари 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 23 януари 2026
Международният турнир „Дунавски стрели“ събира над 130 стрелци в зала…
петък, 23 януари 2026
Над 150 служители са мобилизирани за обработка на тротоарите срещу заледяване
петък, 23 януари 2026
На 23 януари пътуването с градския транспорт и паркирането в Русе ще бъдат…
четвъртък, 22 януари 2026