Пропускане до съдържанието на страницата

Културен афиш

afish

11:00 ч.

05.02.2023 г.

Място: Държавен куклен театър - Русе

"Принцесата и граховото зърно" по Ханс Кристиан Андерсен

Гостува Куклен театър "Весел" – Велико Търново
Постановка и режисура Тодор Вълов
Сценография и костюми Емелияна Андонова - Тотева
Музика Елена Методиева
Участват: Елка Баланова, Веселин Василев
Второ представление от 12:30 часа!

19:00 ч.

06.02.2023 г.

Място: Доходно здание / Камерна зала

"Юзър" от Боян Иванов и Алексей Кожухаров

ДТ "Сава Огнянов" - Русе
Режисьор Боян Иванов
Видеомапинг Тодор Тодоров
Музикално оформление S.U.S.F.
Участва: Алексей Кожухаров

19:00 ч.

07.02.2023 г.

Място: Доходно здание / Голяма зала

"Големанов" от Ст.Л.Костов

ДТ "САВА ОГНЯНОВ"
Режисьор: Орлин Дяков
Сценография и костюми: Виолета Радкова
Музика: Пламен Мирчев - Мирона
Участват: Христо Гърбов, Венцислав Петков, Ивайло Спасимиров, Йовко Кънев, Любомир Кънев, Милен Димитров, Надя Банчева, Петя Венелинова, Татяна Цветкова, Ясена Господинова и Евгения Явашева

18:00 ч.

07.02.2023 г.

Място: Държавен куклен театър - Русе

"Патиланци" по Ран Босилек

Драматургия: Тодор Вълов
Режисура: Дарин Петков
Сценография: Наталия Гочева
Музика: Станимир Иванов
Участват: Деница Дончева, Кремена Станева, Мартин Маринов
Подходящ за деца над 3 години.

 

19:00 ч.

08.02.2023 г.

Място: Доходно здание

Вечеря с приятели

Гостува ДТ – Габрово
Режисьор: проф. Ивайло Христов
Автор: Доналд Маргулис
Участват: Асен Блатечки, Ненчо Илчев, Мария Сапунджиева и Кристина Янева

19:00 ч.

08.02.2023 г.

Място: Държавен куклен театър - Русе

Криворазбраната цивилизация

Семеен театър
Драматизация и режисура: Валентин Владимиров – Валяка
Сценография: Таня Пасева и Георги Пасев
Музика: Станимир Иванов
Участват: Теменуга Хараланова, Кремена Станева, Румяна Джамбазова, Христина Стоянова, Любен Русенски, Мартин Маринов, Мартин Пашов, Хубен Нурев
Продължителност 70 минути
Подходящ за възрастни и деца над 10 години

Web Design & SEO by Zashev
https://www.livechatalternative.com/