Летни творчески занимания за децата предлагат читалища от община Русе

четвъртък, 20 юли 2023

Читалища в Русе, Мартен, Николово, Ново село, Сандрово, Семерджиево, Червена вода и Хотанца, както и Общинският младежки дом-Русе, предлагат летни творчески занимания за деца. Те ще продължат и през месец август, като в програмата са включени занимателни и образователни дейности за деца от различни възрасти.

Подрастващите ще имат възможност да развиват своите таланти и интереси чрез занимания с творчески характер - рисуване, ръкоделие и арт дейности. Те ще могат да се запознаят с различни видове народни и спортни танци, както и с източни бойни изкуства. На вниманието на децата ще бъдат предложени и литературни четения и спортни игри на открито, както и занимателна подготовка по математика.

Пълния списък на дейностите, организирани от читалищата, датите, на които ще се провеждат, както и контактите с организаторите, можете да откриете тук.