Мажоретен състав “Екстрийм” към ОМД-Русе се завърна с множество купи и грамоти от състезание в Шумен

понеделник, 13 май 2019

11.Национален мажоретен конкурс „Мадарски конник“ - гр. Шумен 2019се проведе на 11-12.05.2019.  В него взеха участие мажортни състави „Екстрийм“ и „Екстрийм Джуниър“, коитосе състезаваха в 3-та и 4-та възрастова група. „Екстрийм джуниър“спечелиха второ място в направление хореография батон на място и трето място с композицията си с помпони. Това е тяхната първа състезтелна изява, като напредналата група на „Екстрийм“завоюва второ място с танц с помпони, и трето място при батон на място. Те бяха отличени и с грамота и купа за дебют, като в тази категориямомичетата изиграха танц с два уреда-батон и помпон.В направление 100м танц-дефиле, момичетата завоюваха четвърто място,за втора поредна година момичетата успяват да покажат грация и стил и заплениха журито с визията си, като бяха отличени с грамота и купа за най-елегантен състав. Ръководителите на състава г-жа Вероника Миланова иг-жаПетя Бонева са изключително доволни от представянето на момичетата и им благодарят за прекрасната емоция.