Младежки дом - Русе отбелязва началото на новия творчески сезон на 16-ти септември с богата програма

сряда, 11 септември 2019

И тази година Младежки дом - Русе ще отбележи началото на новия творчески сезон 2019/2020 на 16-ти септември. В 10:30 ч. пред Съдебната палата ще се проведе информационна кампания, която ще представи различните клубове на Младежки Дом, като всеки, който има желание на място може да попълни заявление – молба за включване в съответната клубна форма. От 17:00 до 20:30 часа са предвидени много изненади: в програмата на събитието ще бъдат включени различни флашмоби, танци, демонстрации, музика, шах, както и ушу и тай чи за любителите на бойните изкуства. Участие ще вземат Балет „Импулс”, Мажоретен състав „Екстрийм”, ФТС „Зора”, Вокална група „Приста”, Клуб по Ушу и тай чи.

Гост изпълнители на събитието ще бъдат  група „4етно” и вокално трио „Идепея” и Вокално студио за поп и джаз „Икономов”. Събитието ще закрие KOPRIVA. Тя създава  музика като луупира гласа си на живо, импровизира, наслагва хармонии и използва различни вокални ефекти.