Младият изпълнител от Вокално студио за поп и джаз "Икономов" Ники Радев с престижни отличия от фестивал в Румъния

понеделник, 19 февруари 2018

На 17 февруари (събота) малкият изпълнител от вокално студио за поп и джаз „Икономов" Ники Радев взе участие в първото издание на фестивала "ARMONII DE IARNĂ" („Зимна хармония"), който се проведе в румънската столица.

Фестивалът дава възможност за изява на изпълнители в три категории - „Рок", „Румънски поп" и „Интернационал поп". Възпитаникът на вокалния педагог Вили Икономов се включи в певческата надпревара и в трите категории и завоюва трофей във всяка от тях - отличие, което като постижение се връчва над първото място.

Освен три трофея и грамоти, Ники Радев получи и диплома и медал към покана за участие в конкурса „Лилипут", връчени му от г-жа Мария Ене - директор на конкурса, който ще се проведе в Букурещ на 3 март.

Изпълненията на участниците в "ARMONII DE IARNĂ" са се излъчвали в директен ефир по CBMedia – Studio  Doina populara.