четвъртък, 17 септември 2020
Спешен ремонт на здравната служба в Басарбово и Ново село започва Община Русе. Това стана ясно на редовната пресконференция на кмета Пенчо Милков и неговите заместници днес.
В момента се ремонтират още физкултурният салон на училището в Мартен и се подменя дограмата на детската градина там. Съобразно с учебните занятия, продължават и довършителните дейности по реновирането на някои от общинските училища в Русе.
Две са промените в пътното движение, които очакват русенци в идните дни. Във връзка със стартирането на рехабилитацията на пътя Русе-Кубрат, участъкът от с. Червена вода до магазин „Джъмбо“ ще бъде затворен. В следващите 2 месеца автомобилите ще трябва да преминават по наскоро асфалтирания път през с. Николово.
В хода на изпълнението на обект „Реконструкция, рехабилитация и модернизация на бул. „3-ти март“ на 28 септември ще бъде затворен за движение в двете посоки Сарайския мост. Движението ще се осъществява по обходен маршрут по бул. „България“.
Започна рехабилитацията на пътя Русе-Кубрат
четвъртък, 17 септември 2020
Есенна привечер с пианиста Иван Керековски в Русе
петък, 18 септември 2020
Последни Новини
Русе бе домакин на дискусия за бъдещето на Дунавския регион и българското…
вторник, 21 април 2026
Кметът Пенчо Милков инспектира първия етап от почистването по поречието…
вторник, 21 април 2026
Временна промяна в маршрута на автобусна линия № 11 заради ВиК ремонти
вторник, 21 април 2026
Русе отдаде почит на героите от Априлското въстание с впечатляваща историческа…
понеделник, 20 април 2026
Шеста европейска титла за Ангел Русев, Дениз Данев със сребро в изтласкването
понеделник, 20 април 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 17 април 2026
Община Русе ще освети Пантеона на възрожденците по повод Световния ден…
петък, 17 април 2026
Пролетният панаир в Русе и тази година ще предложи модерни атракциони…
петък, 17 април 2026