На 13 юли от 9 до 12 часа затварят пътя между Русе и Долапите

четвъртък, 08 юли 2021

На 13 юли от 9:00 до 12:00 часа  ще бъде затворен за движение на моторни превозни средства път № ІV 20006 между град Русе и кв. Долапите. Промяната се налага във връзка с ремонт на железния път на жп прелез 16+286 в междугарието Русе-Долапите.
За посочения период, маршрутът на 6-та автобусна линия се променя, както следва:
Дом на културата – бул. „Съединение“ – бул. „Цар Освободител“ – бул. „Скобелев“ – ул. „Стефан Стамболов“ – бул. „Трети март“ – Метро - пътен възел Охлюва – бул. България –ул. „Свети Димитър Басарбовски“ – кв. Средна кула – кв. Долапите (обръщалото) и обратно. Началните часове на тръгване от крайните пунктове се запазват.
Умоляват се водачите на моторни превозни средства да спазват поставената пътна сигнализация.