На 22 април няма да работят общинските центрове за административно обслужване

петък, 19 април 2024

На 22 април (понеделник) от 8:30 до 16:30 ч. поради прекъсване на електрозахранването в района от ЕНЕРГО-ПРО ЕАД във връзка с планирано извършване на профилактика на съоръженията за доставка на електроенергия, центровете за административно обслужване, намиращи се на пл. „Свобода“ 6, на ул. „Олимпи Панов“ 6, на ул. „Черно море“ 2, на бул. "Генерал Скобелев" 45 и в бл. 4 в кв. „Дружба“ 3 няма да обслужват граждани и фирми в пълноценен режим на работа.

На тази дата ще могат единствено да бъдат получавани документи, изготвени в работните дни от предходната седмица.

Програмните продукти „Прием в детска градина“ и „Прием в подготвителна група в училище“ също няма да функционират и няма да има възможност за подаване на нови и за редакция на вече съществуващи заявления.

Местната администрация поднася извинения на гражданите за причиненото неудобство.