Над 600 лева събра благотворителният

четвъртък, 25 септември 2014

628,96 лв. е сумата събрана на благотворителния "Bye-Bye Summer Concert", който се проведе в Русе миналата събота. Със събраните средства ще се подпомогнат бедстващите хора в Северозападна България, вследствие от наводненията това лято.

Концертът се организира от FreeStyle Team, с финансовата подкрепа на BH социален проект на Еконт и Общинска фондация „Русе – град на свободния дух“. Участие в него взеха едни от най-известните изпълнители на българската поп и хип-хоп музика: Young BB Young, Bobo, Preyah, Magi Djanavarova, Billy Hlapeto, Dim4ou & F.O., Alex P, Qvkata DLG, Vansan, DJ Stancho и момичетата от балет Fame. С много добро настроение и приятни емоции музиканти и фенове изпратиха заедно лятото на 2014.