понеделник, 24 май 2021
Днес на специална церемония бяха наградени с грамоти и почетни знаци учениците, постигнали най-високи успехи през учебната 2020-2021 година.
„Благодарим на всички вас, които прославихте града ни през последните месеци. Пожелавам ви сила, за да сбъдвате мечтите си“, обърна се към тях кметът Пенчо Милков.
Тази година в Русе бяха отличени 39 деца. Те са избрани от педагогическите съвети на всяко от училищата в Община Русе за своите постижения в областта на науката, изкуството, културата, в състезания, олимпиади и конкурси, както и за цялостен принос в дейността на училището.
На церемонията присъстваха и заместник–кметовете Енчо Енчев, Магдалина Илиева и Димитър Недев, както и директорът на Регионалното управление на образованието Росица Георгиева.
Празникът на отличниците бе изпълнен с настроение от Танцово студио Freedom и Марина Петрова, Александра Даскалова и Дария Стефанова от Вокално студио „Слънчеви ноти“.
Русе посрещна 24 май с шествие и празнична програма
понеделник, 24 май 2021
"Дунав“ събра девойки от 6 града за футболен турнир в навечерието на…
понеделник, 24 май 2021
Последни Новини
„Водни битки – Лято 2026" превзеха крайбрежието на Русе
събота, 27 юни 2026
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
петък, 26 юни 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 26 юни 2026
Изложба под открито небе и концерт очакват русенци на 28 юни на кея
четвъртък, 25 юни 2026
Общинското училище за родители събира експерти и семейства в Русе на 30…
четвъртък, 25 юни 2026