Напусна ни обичаният ни колега Захари Симеонов

четвъртък, 29 февруари 2024

Община Русе скърби за загубата на Захари Симеонов, дългогодишен служител в отдел „Социални дейности“, всеотдаен колега и приятел. Завинаги ще пазим в сърцата си спомена за него като открит и сърдечен човек, отдаден на работата си, готов безрезервно да подкрепи всеки, който има нужда от помощ и в най-голяма степен хората от третата възраст. Ще запомним Захари с неподражаемото му чувство за хумор, с което заразяваше всички около себе си, с неслизащата от лицето му усмивка и с прекрасното му и добро сърце.

Общинското ръководство поднася дълбоки и искрени съболезнования на опечаленото семейство и на неговите близки за непрежалимата загуба и изразява своята дълбока съпричастност към болката на всички, които обичаха, уважаваха и ценяха Захари Симеонов.

Поклонението ще се състои на 2 март (събота) от 14:00 ч. в катедралния храм „Света Троица“.

ПОКЛОН ПРЕД СВЕТЛАТА МУ ПАМЕТ!