петък, 18 септември 2015
Днес, по време на тържествената церемония в Русенския университет „Ангел Кънчев“, 1100 бакалаври и магистри получиха дипломите си. От тях 68 са първенците на випуска и на различните специалности, а пълните отличници са 11.
Зам.-кметът по комунални дейности г-жа Наталия Кръстева присъства на тържеството и връчи поздравителен адрес от името на кмета на Община Русе Пламен Стоилов на чл.-кор. проф. д.т.н. Христо Белоев. Г-жа Кръстева поздрави всички завършващи и им пожела здраве, воля и енергия за осъществяване на бъдещи проекти. „Вярвам, че и занапред ще продължите да влагате висок професионализъм. Бъдете все така мотивирани и активно продължавайте да работите за бъдещето на град Русе“, допълни зам.-кметът.
В „Канев Център“ отличниците получиха дипломите си за висше образование лично от ректора на Русенския университет.
Над 40 ателиета и три игри ще зарадват децата в рамките на Детски панаир…
петък, 18 септември 2015
Кметът Пламен Стоилов връчи златна значка на Герасим Георгиев - Геро
петък, 18 септември 2015
Последни Новини
„Водни битки – Лято 2026" превзеха крайбрежието на Русе
събота, 27 юни 2026
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
петък, 26 юни 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 26 юни 2026
Изложба под открито небе и концерт очакват русенци на 28 юни на кея
четвъртък, 25 юни 2026
Общинското училище за родители събира експерти и семейства в Русе на 30…
четвъртък, 25 юни 2026