вторник, 16 декември 2008
Днес кметът на Община Русе прие заместник-председателя на Български олимпийски комитет и председател на българската федерация по академично гребане Светла Оцетова. В дружеска беседа, в която участваха и зам.-кметът Володя Кенарев, председателят на постоянната комисия по спорт и младежки дейности към общинския съвет Евгени Игнатов и управителят на ОП „Спортни имоти” Велико Димитров, както и председателят клуба по академично гребане „Локомотив” Русе Цоньо Григоров, бяха обсъдени възможностите за възстановяване на гребната база на брега на река Дунав и нейната по-нататъшна експлоатация. Беше наблегнато на възможността Русе да отстоява мястото на водещ спорт в тази област. Разисквани бяха възможностите за постигане на тази цел, включително чрез публично-частно партньорство.ДЕЦАТА ОТ РАЗЛИЧНИТЕ ШКОЛИ НА ЧИТАЛИЩЕ „ЗАХАРИ СТОЯНОВ” ЩЕ ИЗНЕСАТ КОНЦЕРТИ
вторник, 16 декември 2008
ОБЩИНА РУСЕ ВЕЧЕ Е С НОВИ СМЕТКИ
сряда, 17 декември 2008
Последни Новини
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
петък, 26 юни 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 26 юни 2026
Изложба под открито небе и концерт очакват русенци на 28 юни на кея
четвъртък, 25 юни 2026
Общинското училище за родители събира експерти и семейства в Русе на 30…
четвъртък, 25 юни 2026
Годишният финансов отчет на Община Русе за 2025 г. получи най-висока оценка…
четвъртък, 25 юни 2026