петък, 03 октомври 2025
Нов 7-местен лек автомобил „Рено Канго“ предостави Община Русе на екипа на Центъра за социална рехабилитация и интеграция в града.
Социалното заведение се управлява от Фондация „Трета възраст“ – Русе и предоставя социални услуги на възрастни хора и пълнолетни лица с физически и соматични увреждания, при които има риск от социално изключване. Екипът се грижи за над 50 нуждаещи се. Заместник-кметът Димитър Недев официално предаде днес ключовете за превозното средство на ръководителя на центъра Ценка Димитрова.
Автомобилът ще се използва за мобилно предоставяне на здравни и социални услуги на хора с ограничена подвижност и лица в риск от социално изключване.
Община Русе продължава да подкрепя развитието на социалните услуги в града, като осигурява по-добри условия за хората с увреждания и възрастните граждани, нуждаещи се от подкрепа.
Временни ограничения на движението от Николово до Червена вода на 4 октомври…
петък, 03 октомври 2025
Стартира кампания на Община Русе за безплатно извозване на строителни…
петък, 03 октомври 2025
Последни Новини
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
петък, 14 август 2026
Русе е домакин на Европейско първенство по корабомоделен спорт
петък, 14 август 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 14 август 2026
Изложбата „Рапсодия“ представя творчеството на двама емблематични русенски…
петък, 14 август 2026
Сайтът на Общината вече насочва към платформата „Русе на Дунава“ за събития…
четвъртък, 13 август 2026
Започна кандидатстването по програма „Критика“ на Национален фонд „Култура“
четвъртък, 13 август 2026
СЗ „ИООРС“ търси служител за сектор „Платено паркиране и репатриране“
сряда, 12 август 2026
Русе приема за първи път в България финалния кръг на Световния шампионат…
вторник, 11 август 2026