Община Русе набира предложения за проекти и дейности за новия Общинския план за развитие на Община Русе за периода 2014-2020 г.

сряда, 21 август 2013

Община Русе е в процес на разработване на Общински план за развитие за периода 2014-2020 г. Във връзка с осигуряването на публичност, партньорство и гражданско участие в процеса на стратегическо планиране на Общината, предоставяме възможност на всички заинтересовани страни да отправят своите предложения за проекти и дейности, които да бъдат включени към приоритетните направления на стратегическата рамка за изпълнение през програмен период 2014-2020 г.

Можете да изтеглите текста на Общинския план за развитие на Община Русе за периода 2014-2020 г. като използвате следните връзки:

Своите предложения може да изпращате до дирекция „Европейско развитие” по електронна поща на адрес: departmenteu@gmail.com, както и в деловодството на Община Русе - пл. „Свобода” 6, гр. Русе 7000, в срок до 28.08.2013 г.