Община Русе обявява подбор по документи и събеседване за длъжността "Изпълнител"

сряда, 24 ноември 2021

I. Основни отговорности, свързани с изпълнението на длъжността:

Техническо обслужване и подпомагане на дейността на администрацията, включващо дефектация, снабдяване и текущ ремонт на силовите и осветителни инсталации, ел. табла и ел. уреди, текущ ремонт на брави, дръжки, патрони на врати и при неотложна нужда извършване подмяна на В и К части в сградите обслужващи общинската администрация и почивните бази, собственост на общината или стопанисвани от нея.

II. Кандидати трябва да притежават минимално средно образование и документ за правоспособност за работа с ниско напрежение. /Квалификационна група за безопасност при работа по електрически уредби и мрежи/

ІII. Необходими документи:

1. Писмено заявление за участие в подбора /свободен текст/.

2. Автобиография

3. Копия от документи за придобито образование, квалификация и специалност.

IV.Място за подаване на документите:

Документите за участие в подбора се подават на електронен адрес: s.veleva@ruse-bg.eu. Телефон за контакти 082/ 506-624

Датата и часът на събеседването с кандидатите ще бъде обявен допълнително.

Декларация