Община Русе приема номинации за Награда "Русе-21.век" до 20 октомври

понеделник, 16 октомври 2017

До 17.30 часа на 20 октомври, Община Русе ще приема номинации за Награда „Русе-21.век”, която се дава на изявени ученици и студенти с изключителни постижения и завоювани награди от национални и международни състезания, олимпиади и конкурси.

Награда „Русе-21.век” е учредена за насърчаване на изявени ученици и студенти от русенски учебни заведения на територията на Община Русе и се връчва ежегодно в Деня на Народните будители, 1 ноември.

Номинациите се депозират в деловодството на Община Русе, а в Наредба №17 за символиката на Община Русе в Раздел V са описани условията за номиниране, представяне на кандидатурите и административния ред за избиране и удостояване на наградените с отличието.