Община Русе търси доставчик на електроуреди

четвъртък, 03 ноември 2022

Община Русе обяви процедура за възлагане на обществена поръчка чрез публично състезание с предмет: „Доставка на електроуреди по обособени позиции:

Обособена позиция № 1: Доставка на електроуреди за нуждите на ДСХ „Възраждане“, ДПЛФУ "Милосърдие" и ДПЛД „Приста“ към Обединено счетоводство "Социални дейности" /ОССД/ за 2022 г.

Обособена позиция № 2: Доставка на професионално кухненско оборудване за нуждите на ДСХ „Възраждане“ , ДПЛФУ „Милосърдие“ и ДПЛД „Приста“ към Обединено счетоводство "Социални дейности" /ОССД/ за 2022 г.

Обособена позиция № 3:  Доставка на електроуреди за нуждите на Детските ясли и Детска Млечна кухня към Финансово счетоводство "Детски ясли, детска млечна кухня и медицинско обслужване в образованието" /ФС "ДЯ, ДМК и МОО" за 2022 г.

Обособена позиция № 4:  Доставка на професионално кухненско оборудване за нуждите на Детска Млечна кухня към Финансово счетоводство "Детски ясли, детска млечна кухня и медицинско обслужване в образованието" /ФС "ДЯ, ДМК и МОО" за 2022 г.

Обособена позиция № 5: Доставка на електроуреди по Проект "Нова дългосрочна грижа за възрастните и хората с увреждания – Етап 2 – предоставяне на новите услуги „Център за грижа за лица с психични разстройства“ и „Център за грижа за лица с различни форми на деменция”.

Обособена позиция № 6: Доставка на професионално кухненско оборудване за нуждите на ОП „Обществена трапезария и социлани жилища“.

Участник в процедурата може да бъде всяко българско или чуждестранно физическо или юридическо лице или техни обединения, както и всяко друго образувание, което има право да изпълнява доставки, съгласно законодателството на държавата, в която то е установено.

Документацията за обществената поръчка е публикувана в профила на купувача на Община Русе, който се поддържа на Централизираната автоматизирана информационна система „Електронни обществени поръчки“ (ЦАИС ЕОП).

Срокът за подаване на оферти за участие е до 23:59ч. на 24.11.2022г. Офертите се подават чрез платформата /ЦАИС ЕОП/ съобразно правилата за нейното използване по чл. 229, ал.1, т.12 от Закона за обществени поръчки и при спазване на изискванията, постановени от възложителя.