понеделник, 16 март 2015
В периода 12– 15март 2015 г. Община Русе взе участие в пролетното издание на международното туристическо изложение TTR, което се проведе в румънската столица Букурещ. Румъния е важен пазар за българския туризъм и Община Русе традиционно е участник в изложението. Участието беше част от дейностите по устойчивост на проекта „Реки на времето“, в който Общината е водещ партньор.
България беше представена с информационен щанд, на който Община Русе разполагаше със самостоятелен работен деск. Представителят на Общината е презентирал туристическия потенциал на региона и привлекателните му възможности за туризъм пред потенциални туристи, както и пред представители на туроператорския бизнес. На заинтересованите посетители на борсата са били предоставени разнообразни рекламно-информационни материали - брошура Реки на времето, пътеводител Реки на времето, карта Реки на времето, тематични пътеводители за забележителности в Община Русе.
TTR е най-голямото туристическо изложение в Румъния и е предназначено както за масовата публика, така и за професионалисти в бранша. Посетителите са над 30 000.
Програмата на фестивала Мартенски музикални дни за 17 и 18 март
понеделник, 16 март 2015
Спортен клуб "Калагия" спечели 41 медала
понеделник, 16 март 2015
Последни Новини
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 03 юли 2026
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
петък, 03 юли 2026
Русе ще бъде домакин на Международния фестивал MASKA XXXL на 4 юли
петък, 03 юли 2026
Инициатива на Община Русе превърна ученически идеи в послания към природата
четвъртък, 02 юли 2026
Касата на театъра затваря през лятото, билети само онлайн
четвъртък, 02 юли 2026
Община Русе стартира нова електронна услуга за резервация на граждански…
сряда, 01 юли 2026
Културна програма за месец юли
сряда, 01 юли 2026
Община Русе предлага богата програма от летни занимания за деца и ученици
сряда, 01 юли 2026