Община Русе удължава до 30 септември 2014 г. срока за подаване на документи на кандидати за консултанти в обявените конкурси за предоставяне на социални услуги по проект 'СВЕТИЛНИК'

четвъртък, 11 септември 2014

Община Русе удължава до 30 септември 2014 г. срока за подаване на документи на кандидати за консултанти в обявените конкурси за предоставяне на социални услуги по  проект „СВЕТИЛНИК - социално включване чрез единодействие на терапевти и институции за леснодостъпни, нови, интегрирани консултации“. За изпълнение на дейностите по проекта са обявени следните конкурси:

1. Конкурс по документи за предоставяне на услугата 'Интеграция на деца в детските градини и в предучилищните групи/класове“.
  2. Конкурс по документи за предоставяне на услуги "Формиране и развитие на родителски умения" и "Семейно консултиране и подкрепа".
  3. Конкурс по документи за предоставяне на услугата „Индивидуална педагогическа подкрепа за деца с увреждания“.
  4. Конкурс по документи за избор на Социален работник - координатор на услугите по проекта.

Подробна информация за условията за кандидатстване и заданията за работа  на консултантите са публикувани на WEB-страницата на Община Русе.