Общината получи коледен подарък от 'Вело - Русе'

вторник, 23 декември 2014

Сдружение „Вело – Русе“ връчи символичен подарък на кмета Пламен Стоилов – карта на плана за велосипедната мрежа на града. Това се случи днес пред сградата на Общината. Подаръкът е по повод направените през 2014 година стъпки за развиване на велосипедния транспорт и по повод предстоящите Коледни и новогодишни празници. Кметът изказа своята благодарност към сдружението, което активно участва с предложения и идеи за подобряването на условията за велосипедисти в Русе. Г-н Стоилов заяви, че партньорство между Общината и неправителствена организация, каквато е „Вело – Русе“,ще има и занапред. Той допълни, че се надява велосипедната мрежа да се реализира на 100%, за да успеем заедно да превърнем Русе в един европейски благоустроен град.

Картата беше тържествено връчена от председателя на сдружението инж. Кольо Пазарджиев, а ще бъде поставена в Заседателната зала на Община Русе на ул. „Олимпи Панов“.