Общински младежки дом - Русе проведе поздравителен коледен концерт в MALL Rousse

понеделник, 18 декември 2017

На 16-и декември, в  MALL Rousse, Общински Младежки Дом представи за всички съграждани и гости на търговския център коледен поздравителен празничен концерт с участието на най-малките по възраст състави.

В празнична атмосфера, красива сцена и пред много гости, се представиха най-младите възрастови групи на различните школи на Младежки дом. В концерта  участваха Вокална група „Приста“, Фолклорна танцова студия „Зора“, хип-хоп формация „Iron Squad“ и танцово студио „Импулс“. Концертът премина под мотото „На Коледа стават чудеса, а в тях вярват най-много малките деца“ и бе посветен на децата, за които това участие е дебютно. По-големите участници в концерта утвърдиха увереното си присъствие на сцена, а репертоарът, костюмите и изпълненията бяха тематично коледни, като малчуганите се радваха на искреното внимание на публиката.