Общинският детски център за култура и изкуство ще зарадва русенските деца с весел Коледен празник

вторник, 13 декември 2016

На 17 декември 2016 г. от 11:00 ч. в Доходно здание Общинският детски център за култура и изкуство ще организира традиционния общоградски Коледен празник „В очакване на Дядо Коледа…“. В него ще се включат Формация за модерен балет „Мираж“, Танцова школа по салса за деца „Ля росса“, Детска вокална група „Слънце“, Фолклорен ансамбъл „Русчуклийче“ и Балетно студио към ОбДЦКИ.

Родителите, които желаят подаръка на детето им да попадне в чувала на Дядо Коледа, трябва да го донесат един час преди празника, добре опакован с четливо написани трите имена на детето.

Входът е с безплатни покани, които ще се дават на 13 и 14 декември от 10:00 до 17:00 ч. в сградата на Общински детски център за култура и изкуство в кв. „Здравец“ на ул. „Околчица“ № 9, на 15 и 16 декември от 11:00 до 16:30 ч. във фоайето на Доходно здание и един час преди началото на празника. За повече информация и справки: тел. 082 845471, 082 845734.