Обява на основание чл. 44, ал. 2, във връзка с чл. 44, ал. 1, т. 8 от ЗМСМА

сряда, 25 март 2020

О Б Щ И Н А  Р У С Е

О Б Я В А

На основание чл.44, ал.2, във връзка с чл. 44, ал. 1, т. 8  от ЗМСМА, чл. 18а, ал. 3  и ал. 9 от Закона за социално подпомагане, чл.37, ал. 2 от Правилника за прилагане на Закона за социално подпомагане, във връзка със заповед № РД01-198/26.02.2009г. на изпълнителния директор на Агенцията за социално подпомагане, кметът на Община Русе със своя заповед № РД-01-745/19.03.2020 г. ОБЯВЯВА КОНКУРС за възлагане управлението на социалната услуга в общността „ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ДЕЦА И/ИЛИ МЛАДЕЖИ С УВРЕЖДАНИЯ“ на територията на община Русе:

1. Условия за участие:

1.1. В конкурса могат да участват физически лица, регистрирани по Търговския закон, и юридически лица, включително такива с нестопанска цел, и физически лица, извършващи търговска дейност, и юридически лица, възникнали съгласно законодателството на друга държава – членка на Европейския съюз, или на друга държава от Европейското икономическо пространство.

1.2. Кандидатите по т.1.1 трябва да са вписани в регистъра на Агенцията за социално подпомагане и да са получили лиценз от Държавната агенция за закрила на детето.

2. Изисквания към кандидатите

- информация на сайта на Община Русе

3. Документи за участие

- информация на сайта на Община Русе

4. Дата, час и начин на провеждане на конкурса

На 14.05.2020 г. в 14:00 часа комисията провежда конкурса по представените документи.

5. Краен срок и място за подаване на документи

Кандидатите представят документите до 12.05.2020 г., до 17:30 ч., в запечатан непрозрачен плик, лично или по пощата с препоръчано писмо с обратна разписка в деловодството на Община Русе. Върху плика кандидатите посочват адрес за кореспонденция и по възможност телефон, факс и електронен адрес.

6. Краен срок за обявяване на резултатите от конкурса

В 14-дневен срок комисията изготвя протокол за оценяването и класирането на кандидатите.