Обява на основание чл. 95, ал. 1 от Закона за опазване на околната среда - ЗООС и чл. 4, ал. 2 от Наредбата за условията и реда за извършване на оценка на въздействието върху околната среда от Д. Йорданов

сряда, 27 октомври 2021

О Б Я В А

до заинтересованите лица и общественост

На основание чл. 95, ал. 1 от Закона за опазване на околната среда (Обн. ДВ. бр. 91 от 25 Септември 2002 г., изм. и доп. ДВ. бр. 102 от 27 ноември 2020г.)

От

Д. ЙОРДАНОВ

СЪОБЩАВА

на засегнатото население, че има инвестиционно предложение за

„Изработване на Подробен устройствен план (ПУП) – план за застрояване (ПЗ) на поземлен имот с идентификатор номер 51679.54.498 по кадастралната карта и кадастралните регистри на с. Николово, община Русе, с цел определяне за имота устройствена зона за застрояване на ваканционно селище (Ос) и последващо изграждане на комплекс от сгради за отдих в самостоятелни поземлени имоти“

Писмени становища и мнения се приемат в РИОСВ – Русе.

Приложение:

1. Информация по чл. 4, ал. 3 от Наредбата за ОВОС.